Studio Bethesda Softworks zapowiedziało nową odsłonę serii fallout. Studio to w serwisie twitch.tv uruchomiło krótką transmisję aby przekazać światu tą wspaniałą wiadomość. Niestety o nowym falloucie wiemy bardzo mało, ponieważ jedyny teaser pokazuje tyle co nic.

W tle pięknej grafiki możemy zauważyć mnóstwo kultowych pamiątek i rzeczy z popularnej serii. Urywek nagrania na telewizorze wspomina o  „odbudowie świata, gdy opadnie pył (ang. fallout)”. Korytarze ukazane w filmiku są zdobione balonami i girlandami świętującymi „Reclamation Day” czyli dzień, w którym przeżytki wyjdą ze schronu aby odzyskać to co zostało ze stanów zjednoczonych. Do wszystkiego gra muzyka Johna Denvera Take me home, country roads co teoretycznie mogłoby potwierdzać plotkę o osadzeniu akcji w Wirginii Zachodniej. Te informacje są zgodne również z wikią serii.

 

Na razie o nowym falloucie nie wiadomo tak naprawdę nic wszystko okaże się na najbliższych targa E3 microsoftu, które odbędą się w czerwcu. A co wy o tym myślicie?

 

Źródła:
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=109489


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *